Hakkımda

1986 doğumluyum. Cumhuriyet Üniversitesi mezunuyum. Kova burcuyum.

Alim Anne Blogum da  neler okuyacağınıza merak ediyorsanız kısacası her şey diyebilirim. Kızım biricik kızım Azra Melek büyürken yaşadıklarımı, Yaptığım nefis yemekleri, bazen burçtan bazen havadan sudan muhabbetler ile  öbür anneler ile muhabbet ederim… Kısacası Evli Çocuklu ve MUTLU yaşamı işaret eden tüm sırlar var bu blogda….

Neden Çok Bilmiş Anne Blogu ! dediler …. Az bile koymuşum “her anne aslında bir ORDİNARYUS aslında” diyerek çevap vermek istiyorum. Bir eli işde , bir eli evde, yaptığı yemeğin misss kokusunu içine çekmeden Azra Meleğ’in  terleyen sırt bezini değiştiriken bulan ben….. Düdüklü Tencerenin fısslayan sesinin hayatın gürültüsüne kattığı anlamı nacizane tecrübelerim ile harmanlayıp ALİM ANNE’de  yazmak istedim sizlere…. Ayrıca sevdiğim arkadaşlarıma yazarlık vererek aktif bir platform olma yolunda emiiinnn adımlar ile ilerliyorum….

Kasım da aşk başka olur derler ya…. Bir kasımdı doğdu Azra Meleğimmmmm Hayata bakış açım, önceliklerim farklılaştı… kendime değerime sahip çıkmayı, bizzat sınırlarımı belirlemeyi, birinin kusmuğunu, kakasını sevmeyi, ağladığında sinirlenmeden anlayışla karşılayabilmeyi, annemmmmm dediğinde ne kadar  sevinç ile doluyorsam beni umursamayıp oyuncaklara, arkadaşlarına daldığın da benzer biçimde sevinçli olmayı tecrübeledim…

Ve Sevmek bir tanesini…..

Sevgiyle…